Relokacja maszyn

Stare przysłowie mówi, że na świecie tylko podatki są pewne. Jeśli odniesiemy to do działalności firm, nabiera to jeszcze większej prawdziwości. Wraz z rozwojem firm, zmieniają się jej potrzeby, a nie rzadko i siedziba. Pojawia się wówczas konieczność przeniesienia urządzeń przemysłowych do nowego miejsca. W większości przypadków nie jest to ani proste, ani szybkie. Demontaż maszyn o dużych gabarytach i ważących po kilkaset kilogramów, a nie rzadko i po kilka lub kilkanaście ton, wymaga czasu i doświadczenia. W ponad połowie przypadków niezbędne będzie ich rozebranie na części pierwsze, a następnie ponowne złożenie w docelowym miejscu — na terenie tego samego obiektu (wewnętrzna relokacja maszyn) lub zupełnie nowego. Zadanie to można powierzyć pracownikom swojej firmy lub zlecić specjalistom z tej dziedziny.

Czym zajmują się firmy od relokacji maszyn?

Na całym świecie istnieją firmy oferujące relokację maszyn. Dlaczego warto korzystać z ich usług, zamiast samodzielnie wykonywać tę pracę? Powodem jest ich duże doświadczenie i właściwe przygotowanie. W większości przypadków konieczny jest wcześniejszy demontaż maszyn, transport, a następnie ponowny montaż maszyn w nowym miejscu. Zaangażowane do tego zostają specjalistyczne narzędzia oraz maszyny służące do transportu. Bardzo ważne jest także to, aby zachować prawidłową kolejność wszystkich prac, a przy okazji demontażu maszyn, sprawdzić także ich stan techniczny i jeśli jest to potrzebne, dokonać niezbędnych wymian lub napraw. Tym właśnie zajmuje się nasza firma — przenosimy pojedyncze maszyny, jak również kompleksowo zajmujemy się relokacją całych zakładów i hal fabrycznych.

Demontaż maszyn oraz innych urządzeń przemysłowych

Swoją działalność prowadzimy nieprzerwanie od kilku lat. W tym czasie wykonaliśmy relokacje maszyn przemysłowych liczoną w setkach sztuk. Naszymi klientami są firmy z całego kraju, ze szczególnym naciskiem na Wielkopolskę. Każde powierzone nam zadanie traktujemy priorytetowo, wiedząc, jak ważne jest sprawne jego wykonanie. Od tego zależy bowiem ponowne uruchomienie produkcji i osiąganie zysków przez naszych zleceniodawców. Jeżeli i państwa też interesują przeprowadzki maszyn do nowego miejsca, zapraszamy do kontaktu z nami na stronie https://investmen.com.pl/kontakt/. Zajmujemy się relokacją maszyn na dowolne odległości, zapewniamy również profesjonalny transport maszyn oraz całych linii technologicznych. W skład naszej oferty wchodzi również bezpieczny transport po drogach publicznych całego kraju, również transport ponadnormatywny, wymagający wcześniej uzgodnionej i zabezpieczonej trasy przejazdu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here