Bez względu na to, czy szukasz drukarki do użytku domowego, czy jesteś odpowiedzialny za wyposażenie swojego biura, powinieneś rozważyć wszystkie opcje. Przed dokonaniem wyboru koniecznie sprawdź ofertę sprzętu firmy Xerox – szczególnie modele z rodzin Phaser i WorkCentre.

Dlaczego Xerox?

Firma Xerox jest jednym z wiodących producentów drukarek na świecie. Swoją renomę zawdzięcza nie tylko długiemu doświadczeniu na rynku (marka istnieje bowiem od początku XX wieku), wysokiej jakości sprzętowi, ale także badaniom prowadzącym do powstania wielu nowinek technicznych. To właśnie firmie Xerox zawdzięczamy istnienie drukarki laserowej i to dzięki niej tak prężnie rozwija się na rynku graficznym sektor cyfrowy. Nic więc dziwnego, że modele sygnowane nazwą Xerox są chwalone zarówno przez specjalistów dziedziny, jak i samych użytkowników.

Drukarka do zadań specjalnych

Szukając drukarek firmy Xerox pod hasłem „Phaser”, można znaleźć cały szereg różnych modeli. Określenie to dotyczy bowiem nie wybranego modelu, a całej rodziny zbliżonych do siebie drukarek, których działanie oparte jest na tej samej technologii. Drukarki Xerox Phaser, monochromatyczne i kolorowe, słyną na rynku z nowoczesnego, kompaktowego designu, a także bardzo dobrej wydajności. Działają szybko i bezproblemowo. Poszczególne modele mają wbudowane dodatkowe funkcje, takie jak automatyczne drukowanie dwustronne czy obsługę sieci bezprzewodowej. Są modele, które obsługują nawet format A3! Dzięki dokładnej specyfikacji każdego modelu wybór drukarki o odpowiedniej wydajności nie jest dla potencjalnego użytkownika (bądź grupy użytkowników) żadnym problemem. Tonery do drukarek Xerox znajdziesz w świetnej cenie na https://www.profibiuro.pl/xerox-c-85_94.html.

Więcej niż drukarka

Większości osób do użytku domowego wystarczy zwykła drukarka. Niektórzy jednak częściowo wykonują swoją pracę w domu i wtedy zaczyna brakować możliwości kserowania i skanowania – wtedy lepiej jest zdecydować się na zakup urządzenia wielofunkcyjnego, czyli takiego, które łączy w sobie kilka funkcji i bez którego nie obeszłoby się żadne biuro. Urządzeniem takim jest Xerox WorkCentre, który kryje w sobie zarówno drukarkę, jak i kserokopiarkę, skaner oraz faks. Mimo spełniania wielu ról jednocześnie, żadna z powyższych funkcji nie traci na jakości. Użytkowanie takiego sprzętu jest  wiele łatwiejsze dzięki dodatkowym opcjom, takim jak możliwość podpięcia nośnika przez gniazdo USB, skanowanie do e-maila, połączenie z Wi-Fi czy automatyczny druk dwustronny.

Wszystko dla Twojej drukarki

Chcąc wyposażyć się w to, co dla każdej drukarki jest niezbędne, wystarczy zajrzeć do ProfiBiuro. W tym sklepie internetowym można znaleźć kompatybilne bębny do drukarek, a także tusze. W bogatej ofercie znajdują się zarówno tusze oryginalne, jak i tańsze zamienniki, w których wyborze może pomóc doświadczony sprzedawca. Nie musisz się więc martwić o to, że zakupiony przez Ciebie tusz będzie nieodpowiedni do modelu drukarki, który posiadasz – przedstawiciel sklepu znajdzie specjalnie dla Ciebie tańszy odpowiednik oryginalnego tuszu, który mimo niższej ceny wciąż będzie bardzo wydajny i trwały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here